Filozofie designu

Navrženo pro dobrodružství

Naše první zamyšlení při navrhování nového výrobku jsou lidé, kteří jej budou používat. Přemýšlíme o výzvách, jimž mohou lidé čelit při přepravě svého vybavení, a zaměřujeme se na navrhování inovativních řešení. Díky tomuto přístupu jsou výrobky Yakima intuitivní, mají dlouhou životnost a snadno se používají.

Stvořeno pro dobrodružství

Již více než 35 let náš specializovaný tým vytváří závěsné systémy pro vozidla všech tvarů, značek a velikostí, abychom zajistili, že budeme mít nosiče pro téměř každé vozidlo na silnici. Vyzkoušejte náš vyhledávač vozidel a najděte ideální střešní nosič pro vaše auto.

Navrhnout skvělý nosič je jedna věc, ale vyrobit jej je úplně jiný problém. Proto máme v týmu velmi kvalifikované konstruktéry, kteří mají dlouholeté praktické zkušenosti a hluboké znalosti materiálů, díky kterým mohou zajistit nejlepší funkci a nejdelší životnost našich výrobků.

Vyzkoušené, prověřené a funkční

Jakmile vyrobíme střešní nosič, podrobíme ho nejnáročnějším testům, takže můžeme říci, že vydrží vše, co od něj naši přátelé mohou očekávat.

Od sněhem pokrytých horských průsmyků po odlehlé zablácené cesty, každý produkt Yakima jsme otestovali a vyladili tak, aby vydržel. Proto na všechny naše nosiče kol, nosiče lyží, střešní boxy a další výrobky můžeme poskytovat pětiletou záruku.