Střešní nosiče

Naložte své vybavení na auto zvenku a vezměte s sebou více přátel

Najděte vhodný střešní nosič pro své auto

Střešní nosiče pro automobily: naložte více vybavení

Střešní nosiče Yakima vám poskytují příležitost efektivně využít prostor, který by jinak byl zbytečný. Naše systémy střešních nosičů jsou základem vašeho vlastní řešení střešního nosiče, které vám umožní naložit více zavazadel. V autě vám tak zůstává více místa, takže na dovolené či jednodenní výlet můžete vzít více přátel. Na našich internetových stránkách najdete vše potřebné, abyste si na cestu s sebou mohli vzít co nejvíc výstroje. Mluvíme o různých typech střešních nosičů, nákladních boxech, nosičích kol, nosičích lyží a snowboardů, nosičích kajaků a mnoho dalším.

LOCKNLOAD

Pro 4WD, SUV a expediční vozidla

Chcete střešní nosič, na který se můžete spolehnout. Systém LockNLoad byl od počátku navržen jako řešení pro 4×4, cestovní a komerční vozidla.

Zjistit více

SYSTÉMY LOCKNLOAD

Příčníky a nosiče LockNLoad Platform značky Yakima jsou nejsilnější a nejtišší střešní nosiče na trhu. Podívejte se na naše aerodynamické a odolné systémy střečních nosičů s vysokou nosností a s vestavěným otvírákem na lahve.

Yakima

Nejlepší systém nosiče na světě určený pro automobilní nadšence, kteří nechtějí dělat kompromisy v oblasti designu ani výkonu. Zjistit více

Střešní nosiče Yakima

Střešní nosiče Yakima mají elegantní design a čisté linie, které zlepšují vzhled jakéhokoliv typu vozidla. Tento aerodynamický systém s cílem generování minimálního hluku a dosažení vynikajícíchvlastností. Podívejte se na naše střešní nosiče Yakima a vyberte si svého favorita.