LockNLoad střešní nosiče

Pro 4x4, SUV a terénní vozidla

Nájdi moje auto

Vyberte si svoje vozidlo a vyberte vhodné strešné nosiče

Nosič Yakima LockNLoad je nejsilnější a nejtišší střešní nosič pro náročné podmínky na trhu. Tento systém střešního nosiče umožňuje zatížení 75 kg na příčník a všechny koncové kryty jsou opatřeny kotvicím bodem s únosností 100 kg. Nosič LockNLoad má aerodynamický tvar a gumový pás na ochranu nákladu. Tyto prvky zlepšují proudění vzduchu nad výrobkem, což zabraňuje generování nadměrného hluku nosiče LockNLoad během jízdy a zajišťuje velkou úsporu paliva. Na výběr máte dva různé systémy LockNLoad: nosič v podobě plošiny LockNLoad Platform nebo příčníky LockNLoad.

LockNLoad: Australská kvalita

Systém střešního nosiče Yakima LockNLoad je navrhován v Austrálii. Protože když střešní nosič přežije drsné podmínky cestování po Austrálii, zvládne cokoliv. Výsledkem je extrémně odolný střešní nosič, který zvládne nekonečné dálnice, štěrkové cesty, drsné pouště i strmé horské silnice. Nejdůležitější výbavou střešních nosičů LockNLoad je bezesporu vestavěný otevírák na lahve, díky kterému si po vyčerpávajícím terénu ve své čtyřkolce můžete dát zaslouženou vychlazenou odměnu.

Když cesta není zrovna hladká…

Systém LockNLoad byl od počátku navržen jako řešení pro 4x4, cestovní a komerční vozidla.

Navrženo pro dobrodružství

Naše první zamyšlení při navrhování nového výrobku jsou lidé, kteří jej budou používat. Zvyžujeme výzvy, jimž mohou lidé čelit při přepravě své výstroje, a zaměřujeme se na navrhování inovativních řešení. Díky tomuto přístupu jsou výrobky Yakima intuitivní, mají dlouhou životnost a snadno se používají.

Pro všechny výzvy

Již více než 35 let náš specializovaný tým vytváří systémy pro vozidla všech tvarů, značek a velikostí, abychom zajistili, že budeme mít vhodné řešení pro téměř každé vozidlo na silnici.

Vyzkoušené, prověřené, funkční

Jakmile postavíme nosič, otestujeme ho v nejnáročnějších podmínkách, abychom jej hrdě mohli doporučit i svým nejbližším přátelům. Od sněhem pokrytých horských průsmyků po odlehlé zablácené cesty, každý výrobek Yakima jsme otestovali a vyladili k dokonalosti. A proto můžeme na veškerou nači práci poskytnout pětiletou záruku.