O nás

Společnost Yakima vám pomůže dopravit veškerou výstroj na místo, bez ohledu na destinaci nebo dobrodružství, a vy se tak budete moci soustředit na to, oč skutečně jde – vytváření vzpomínek, které vydrží po celý život.

Naše kultura

Cílem společnosti Yakima je dopravit vás spolu s přáteli, rodinou a veškerou vaší výstrojí do vysněného cíle a k vysněným činnostem.

Není podstatné, zda vyrážíte za kempováním, cyklistikou, na vodu či svahy nebo jen berete rodinu na cestovní dovolenou. My u společnosti Yakima věříme, že jakékoliv životní dobrodružství, bez ohledu na destinaci, vytváří společné zážitky a vzpomínky s přáteli a rodinou. Tyto společné vzpomínky a pouto s přáteli a rodinou zůstávají ještě hodně dlouho poté, co vás cesta zavede zpět domů. Naše střešní nosiče, systémy LockNLoad a střešní boxy Yakima se postarají o veškeré vaše vybavení.

Naše hodnoty

Cílem společnosti Yakima je dopravit vás spolu s přáteli, rodinou a veškerou výstrojí do vysněného cíle a k vysněným činnostem. Výrobky Yakima se postarají o veškeré vybavení a uvolní tak místo ve voze, takže můžete vzít více přátel a vytvořit více vzpomínek.

FILOZOFIE DESIGNU

Když navrhujeme produkt, v první řadě myslíme na lidi, kteří ho budou používat. Přemýšlíme o výzvách, jimž mohou lidé čelit při přepravě svého vybavení, a zaměřujeme se na navrhování inovativních řešení. Díky tomuto přístupu jsou výrobky Yakima intuitivní, mají dlouhou životnost a snadno se používají.

Zjistit více

Pořiďte si výrobky Yakima a vezměte více přátel

U společnosti Yakima navrhujeme, vyrábíme, testujeme a dolaďujeme každý výrobek s cílem zajištění jeho odolnosti a dlouhé životnosti. Proto na své výrobky můžeme poskytovat pětiletou záruku.

Další informace >