Fat Straps

8002470

Fat pásy slouží k upevnění kol s širokými (fat) plášti na nosiče ForkChop, HighRoad a HighSpeed. Balení obsahuje dva pásy o délce 39 cm.


Specifikace
Weight
0.40 kg
Vlastnosti

  • Balení obsahuje dva popruhy
  • Kompatibilní s modely ForkChop, HighRoad a HighSpeed

Montáž
  • Doba montáže 1 minutu
Name Fat Straps
Weight 0.4 kg
Vlastnosti

  • Balení obsahuje dva popruhy
  • Kompatibilní s modely ForkChop, HighRoad a HighSpeed

Montáž
  • Doba montáže 1 minutu
Name Fat Straps
Weight 0.4 kg
Navrženo pro dobrodružství

Když navrhujeme produkt, v první řadě myslíme na lidi, kteří ho budou používat. Přemýšlíme o výzvách, jimž mohou lidé čelit při přepravě svého vybavení, a zaměřujeme se na navrhování inovativních řešení. Díky tomuto přístupu jsou výrobky Yakima intuitivní, mají dlouhou životnost a snadno se používají.

Stvořeno pro dobrodružství

Již více než 35 let náš specializovaný tým vytváří závěsné systémy pro vozidla všech tvarů, značek a velikostí, abychom zajistili, že budeme mít nosiče pro téměř každé vozidlo na silnici.

Vyzkoušené, prověřené a funkční

Když jsme vyrobili nosič, skutečně jsme si dali tu práci a otestovali ho, takže můžeme říci, že vydrží vše, co od něj naši přátelé mohou očekávat. Od sněhem pokrytých horských průsmyků po odlehlé zablácené cesty, každý produkt Yakima jsme otestovali a vyladili tak, aby vydržel. A proto můžeme na veškeré naše výrobky poskytnout pětiletou záruku.

Záruka 5 let

Jsme vám v patách! Naše pětiletá záruka stvrzuje, že naše výrobky se postarají o bezpečí vaše a vašeho zařízení. Takže se uvolněte a užijte si jízdu … máme to pod kontrolou!

Zjistit více